Gişeler, Gebze, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Gebze konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Gişeler konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Gişeler - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 17B; Minibüs / Dolmuş: HAREM - GEBZE.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Gişeler yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Gişeler yakınından geçiyor: 17B.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Gişeler yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Gişeler yakınından geçiyor: HAREM - GEBZE.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Gebze şehrinde Gişeler konumuna Toplu Taşıma

Gebze, Türkiye'de Gişeler için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Gişeler adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Minibüs / Dolmuş saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Gişeler adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Gişeler adresine gitmek için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 17B; Minibüs / Dolmuş: HAREM - GEBZE.

Geri dönüş yolculuğunuzu Gişeler adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Gişeler, Gebze
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Gişeler konumuna ulaşmak daha kolay!