Gimsan, Norway, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Norway konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Gimsan konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Gimsan konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Notodden Airport 728 dk
Yürü
Otobüs - NW185NW185
Otobüs - TE 1TE 1
Otobüs - NX 146NX 146
Otobüs - NW431NW431
Yürü

Sorular & Cevaplar

Gimsan konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Gimsan konumuna en yakın duraklar:
    • Gimseflata 422 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Gimseteigen 492 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Melhusbrua 509 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Trøndertun 780 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Gimsan yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Gimsan yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Norway, Norveç'de Gimsan konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Gimsan durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Norway konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Gimsan durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Gimsan durağına en yakın alternatif durakları bulun. Gimsan için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Gimseflata; Gimseteigen; Melhusbrua; Trøndertun.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Gimsan yakınından geçiyor - Tren: 25, 26; Otobüs: 100, NW431.

Gimsan konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Norway konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Gimsan
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası