Green Court Serviced Apartment - People's Square, Shanghai, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Shanghai konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Green Court Serviced Apartment - People's Square konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Green Court Serviced Apartment - People's Square - yakınından geçen güzergahları var

 • Otobüs
  Otobüs
 • Metro
  Metro

Sorular & Cevaplar

Green Court Serviced Apartment - People's Square konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Green Court Serviced Apartment - People's Square konumuna en yakın duraklar:

 • 北京西路西藏中路 35 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
 • 西藏中路北京东路 46 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
 • 长沙路北京西路 200 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
 • 新闸路西藏中路 206 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
 • 温州路北京西路 376 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Green Court Serviced Apartment - People's Square yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Green Court Serviced Apartment - People's Square yakınından geçiyor: Otobüs - 108路, Otobüs - 136路, Otobüs - 15路, Otobüs - 64路, Otobüs - 新川专线.

Hangi Metro hatları Green Court Serviced Apartment - People's Square yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Green Court Serviced Apartment - People's Square yakınından geçiyor: Metro - 1号线 LINE 1, Metro - 2号线 LINE 2.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 96'dan fazla ülkede 3000+'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Shanghai şehrinde Green Court Serviced Apartment - People's Square konumuna Toplu Taşıma

Shanghai, Çin'deki Green Court Serviced Apartment - People's Square adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Green Court Serviced Apartment - People's Square adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Green Court Serviced Apartment - People's Square adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Green Court Serviced Apartment - People's Square için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 北京西路西藏中路; 西藏中路北京东路; 长沙路北京西路; 新闸路西藏中路; 温州路北京西路.

Green Court Serviced Apartment - People's Square adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 108路, Otobüs - 136路, Otobüs - 15路, Otobüs - 64路, Otobüs - 新川专线 Metro: Metro - 1号线 LINE 1, Metro - 2号线 LINE 2

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Green Court Serviced Apartment - People's Square için yol tarifi alın.

Green Court Serviced Apartment - People's Square adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Shanghai konumundaki kullanıcılar dahil 680 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Green Court Serviced Apartment - People's Square
Uygulamayla Green Court Serviced Apartment - People's Square konumuna ulaşmak daha kolay!