Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi, Ümraniye, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Ümraniye konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Sancaktepe Cami - Ümraniye 115 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Sancaktepe Camii - Ümraniye 126 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Samanyolu Caddesi - Ümraniye 143 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Kayacan Sokak - Ümraniye 241 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Ümraniye, Türkiye'de Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Tren sizi Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 11M, 13B, 13H.

Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Sancaktepe Cami - Ümraniye; Sancaktepe Camii - Ümraniye; Samanyolu Caddesi - Ümraniye; Kayacan Sokak - Ümraniye.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Ümraniye konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Hatboyu Bulvarı ve Kurban Sokak kesişimi, Ümraniye
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası