Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur), İstanbul, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Sorular & Cevaplar

Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) konumuna en yakın duraklar:

  • Heybeliada (Mavi Marmara) 77 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Heybeliada (Şehir Hatları) 109 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.

Hangi Vapur hatları Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) yakınından geçiyor: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'de Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) adresine gitmek için en yakın duraklar: Heybeliada (Mavi Marmara); Heybeliada (Şehir Hatları).

Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) adresine gitmek için Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR, KARTAL - BÜYÜKADA - HEYBELIADA.

Geri dönüş yolculuğunuzu Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur)

İstanbul'da Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstur) konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Heybeliada-Büyükada-Kartal Motor İskelesi (Prenstu… konumuna ulaşmak daha kolay!