III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839], Tbilisi, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tbilisi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumuna en yakın duraklar:
    • კალოუბნის ქუჩა #28 - [1950] 626 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • კალოუბნის ქუჩა #32 - [1951] 652 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tbilisi, Gürcistan'de III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Tbilisi konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] durağına en yakın alternatif durakları bulun. III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: კალოუბნის ქუჩა #28 - [1950]; კალოუბნის ქუჩა #32 - [1951].

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] yakınından geçiyor - Metro: 1; Otobüs: 1, 12, 137, 39.

III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Tbilisi konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839]

Tbilisi'da III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] konumuna en yakın duraklar

Tbilisi konumunda III მასივი I კვ. "ე" კორპუსი - [839] için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası