Iskele Caddesi, Adalar, nerede, Otobüs, Vapur veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Iskele Caddesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Iskele Caddesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Iskele Caddesi konumuna en yakın duraklar:
    • Kınalıada (Mavi Marmara) 137 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Kınalıada 137 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Vapur hatları Iskele Caddesi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Iskele Caddesi konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Iskele Caddesi üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs, Vapur veya Metro hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Iskele Caddesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Kınalıada (Mavi Marmara); Kınalıada.

Ayrıca Iskele Caddesi adresine Otobüs, Vapur veya Metro ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: BOSTANCI - ADALAR.

Adalar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Iskele Caddesi adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Iskele Caddesi, Adalar

Adalar'da Iskele Caddesi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası