İsrail, İsrail

Başlangıç
Varış
Ara

İsrail'da toplu taşıma ile nasıl gidilir!

Bu şehirde (İsrail) seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi. Ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs saatlerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece İsrail'da herhangi bir yere kaybolmadan nasıl gideceğini keşfet.

İsrail'da herhangi bir yere giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

İsrail şehrindeki toplu taşımanın dünya genelindeki şehirlerle karşılaştırmasını merak ediyor musunuz? Moovit Toplu Taşıma İndeksi, 150'nin üzerindeki şehirde toplu taşıma kullanımıyla ilgili bilgileri ve istatistikleri göstermektedir. Yolcular için ortalama gidip gelme ve bekleme sürelerini, insanların toplu taşıma araçları ile seyahat etme sıklığını ve İsrail şehrinde her gün yürünen ortalama mesafeyi bulun. İsrail şehrinde hangi Otobüs, Tren ve durakların en popüler olduğuna göz atın ve daha fazlasını keşfedin!

İsrail 2 farklı ulaşım aracına sahip: Otobüs, Tren, farklı operatörler tarafından işletiliyor: דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), רכבת ישראל (Israel Railways), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura)

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 79'den fazla ülkede 1500'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Yolculuk, Varış saatleri, Haritalar