Israel, İsrail

Başlangıç
Varış
Ara

Israel'da toplu taşıma ile nasıl gidilir!

Bu şehirde (Israel) seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi. Ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs saatlerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Israel'da herhangi bir yere kaybolmadan nasıl gideceğini keşfet.

Israel'da herhangi bir yere giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Israel şehrindeki toplu taşımanın dünya genelindeki şehirlerle karşılaştırmasını merak ediyor musunuz? Moovit Toplu Taşıma İndeksi, 150'nin üzerindeki şehirde toplu taşıma kullanımıyla ilgili bilgileri ve istatistikleri göstermektedir. Yolcular için ortalama gidip gelme ve bekleme sürelerini, insanların toplu taşıma araçları ile seyahat etme sıklığını ve Israel şehrinde her gün yürünen ortalama mesafeyi bulun. Israel şehrinde hangi Otobüs, Hafif Raylı ve durakların en popüler olduğuna göz atın ve daha fazlasını keşfedin!

Israel 2 farklı ulaşım aracına sahip: Otobüs, Hafif Raylı, farklı operatörler tarafından işletiliyor: דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura), סיטי פס (Citypass)

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 79'den fazla ülkede 1500'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Israel, סיטי פס (Citypass) Hafif Raylı Hatları

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Yolculuk, Varış saatleri, Haritalar