Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi, Singapore, nerede, Otobüs, Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Singapore konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi konumuna Otobüs, Metro ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıkla.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 79'den fazla ülkede 1500'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi, Singapore konumuna gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şu anki konumundan Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi alabilirsin.

Harita üzerinde ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs ve tren tarifelerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi nerede ve nasıl gidilir tam olarak öğren.

Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi konumuna giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi, Singapore

Singapore'da Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi konumuna en yakın duraklar

Singapore konumunda Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi için en yakın Tren durakları Singapore konumunda Jalan Mohd Taib ve Tebrau Highway kesişimi için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Yolculuk, Varış saatleri, Haritalar