Jl. Wijayakusumah, Bogor, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bogor konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Jl. Wijayakusumah konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Jl. Wijayakusumah konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Jl. Wijayakusumah konumuna en yakın duraklar:
    • Jalan Vila Nusa Indah 3 535 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Jalan Villa Nusa Indah 1 691 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Jalan Villa Nusa Indah 924 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Jalan Vila Nusa Indah 930 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Jl. Wijayakusumah yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bogor, Endonezya'de Jl. Wijayakusumah adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Jl. Wijayakusumah adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Jl. Wijayakusumah konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Jalan Vila Nusa Indah 3; Jalan Villa Nusa Indah 1; Jalan Villa Nusa Indah; Jalan Vila Nusa Indah.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Jl. Wijayakusumah yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 49, Otobüs - K02A.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Jl. Wijayakusumah adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bogor konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Jl. Wijayakusumah, Bogor
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası