John Lewis, Glasgow, nerede, Otobüs, Tren veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Glasgow konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden John Lewis konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

John Lewis konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • John Lewis konumuna en yakın duraklar:
    • Buchanan Street, Glasgow 100 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Buchanan Bus Station, Glasgow 718 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • Cathedral Bridge, Glasgow 843 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Hafif Raylı hatları John Lewis yakınından geçiyor?

Hangi Tren hatları John Lewis yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları John Lewis yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Glasgow, Birleşik Krallık'deki John Lewis adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile John Lewis adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak John Lewis adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

John Lewis için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Buchanan Street; Buchanan Bus Station; Cathedral Bridge.

John Lewis adresine Otobüs, Tren veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Hafif Raylı: SUB; Tren: SCOTRAIL; Otobüs: 23, 26, 4, 500, 9, X21.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca John Lewis için yol tarifi alın.

John Lewis adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Glasgow konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

John Lewis, Glasgow
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası