Köki Terminál, Budapest, nerede, Otobüs veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Budapest konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Köki Terminál konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Köki Terminál konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Cafe Frei 46 dk
Yürü
Otobüs - 7
7
Otobüs - M3
M3
Başlangıç Rőf Utca 55 dk
Yürü
Otobüs - 154
154
Otobüs - 7
7
Otobüs - M3
M3
Başlangıç Jégkert Cafe 54 dk
Yürü
Otobüs - 5
5
Otobüs - M3
M3
Başlangıç Váci út 46 dk
Otobüs - M3
M3
Başlangıç InfomatiX 52 dk
Yürü
Otobüs - M3
M3

Sorular & Cevaplar

Köki Terminál konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Köki Terminál konumuna en yakın duraklar:
    • Kőbánya-Kispest M 111 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Kőbánya-Kispest P+R 375 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Köki Terminál yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Budapest, Macaristan'deki Köki Terminál adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Köki Terminál adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Köki Terminál adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Köki Terminál için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kőbánya-Kispest M; Kőbánya-Kispest P+R.

Köki Terminál adresine Otobüs veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: M3.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Köki Terminál için yol tarifi alın.

Köki Terminál adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Budapest konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Köki Terminál, Budapest
Köki Terminál, Budapest A KöKi Terminál bevásárló- és irodaközpont Budapesten, az M3-as metró kőbánya-kispesti végállomásánál. Neve Kőbánya-Kispest nevének rövidüléséből ered. A beruházó R-CO Ingatlanforgalmazó Zrt. 2008-ban kezdte meg az építkezést. A nyitást 2011 szeptemberére tervezték, végül 2011. október 14-én adták át. A bevásárlóközpontot az R-CO kétharmad részben állami hitelből építette, ám a beruházó a megnyitás után alig egy évvel pénzügyileg teljesen ellehetetlenült és felszámolás alá került, jelentős pénzügyi veszteséget okozva ezzel a befektetőinek. A bevásárlóközpontot 2012 óta egy felszámolócég próbálja értékesíteni.
Köki Terminál nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Budapest'da Köki Terminál konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası