Küçükçekmece Kent Meydanı, İstanbul, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Küçükçekmece Kent Meydanı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Küçükçekmece Kent Meydanı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Küçükçekmece Kent Meydanı konumuna en yakın duraklar:
  • Küçükçekmece - Küçükçekmece 165 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Küçükçekmece Metrobü - Küçükçekmece 385 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Kaptan - Küçükçekmece 408 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Pazar Yolu - Küçükçekmece 420 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • Aşik Veysel - Küçükçekmece 561 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Küçükçekmece Kent Meydanı yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Küçükçekmece Kent Meydanı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Küçükçekmece Kent Meydanı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Küçükçekmece Kent Meydanı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Küçükçekmece Kent Meydanı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Küçükçekmece - Küçükçekmece; Küçükçekmece Metrobü - Küçükçekmece; Kaptan - Küçükçekmece; Pazar Yolu - Küçükçekmece; Aşik Veysel - Küçükçekmece.

Küçükçekmece Kent Meydanı adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 34, Otobüs - 34AS.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Küçükçekmece Kent Meydanı için yol tarifi alın.

Küçükçekmece Kent Meydanı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Küçükçekmece Kent Meydanı, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası