Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi, Avcilar, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Merkez Mahallesi - Avcılar 418 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Şükrübey 460 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Avcılar Öğrenci Yurd - Avcılar 549 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Avcilar Öğrenci Yurdu 559 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: Merkez Mahallesi - Avcılar; Şükrübey; Avcılar Öğrenci Yurd - Avcılar; Avcilar Öğrenci Yurdu.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 34AS, 34BZ, 34C.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Avcilar için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

Kırkpınar Sk ve Reşit Paşa Cd. kesişimi, Avcilar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası