K & T סופרמרקט, ראשון לציון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ראשון לציון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden K & T סופרמרקט konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

K & T סופרמרקט konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • K & T סופרמרקט konumuna en yakın duraklar:
    • הגדוד העברי/מרגולין 49 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • הגדוד העברי/חב''ד 79 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • מרגולין/צג בנות 227 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • יהודה הלוי/הגדוד העברי 238 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları K & T סופרמרקט yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları K & T סופרמרקט yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

ראשון לציון, İsrail'deki K & T סופרמרקט adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile K & T סופרמרקט adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak K & T סופרמרקט adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

K & T סופרמרקט için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: הגדוד העברי/מרגולין; הגדוד העברי/חב''ד; מרגולין/צג בנות; יהודה הלוי/הגדוד העברי.

K & T סופרמרקט adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו לוד - ראשונים; Otobüs: 14, 20, 85.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca K & T סופרמרקט için yol tarifi alın.

K & T סופרמרקט adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle ראשון לציון konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

K & T סופרמרקט, ראשון לציון

ראשון לציון'da K & T סופרמרקט konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası