Kaarli Keller, Tallinn, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Kaarli Keller konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Kaarli Keller konumuna en yakın duraklar:

  • Vabaduse Väljak 247 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Tõnismägi 253 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Kaarli Keller yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Kaarli Keller yakınından geçiyor: 108, 14, 191, 24A, 46, 5.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Kaarli Keller yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Kaarli Keller yakınından geçiyor: 3.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Kaarli Keller konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Kaarli Keller adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kaarli Keller adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kaarli Keller adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kaarli Keller için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Vabaduse Väljak; Tõnismägi.

Kaarli Keller adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 108, 14, 191, 24A, 46, 5 Minibüs / Dolmuş: 3

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kaarli Keller için yol tarifi alın.

Kaarli Keller adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kaarli Keller, Tallinn
Uygulamayla Kaarli Keller konumuna ulaşmak daha kolay!