Kahve Dünyası, İstanbul, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kahve Dünyası konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Kahve Dünyası konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Kahve Dünyası konumuna en yakın duraklar:
    • Esenkent Giriş - Esenyurt 463 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Esenkent - Esenyurt 555 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Esenkent Camii - Esenyurt 632 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Kahve Dünyası yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Kahve Dünyası adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kahve Dünyası adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kahve Dünyası adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kahve Dünyası için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Esenkent Giriş - Esenyurt; Esenkent - Esenyurt; Esenkent Camii - Esenyurt.

Kahve Dünyası adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 142B, 146, 147.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kahve Dünyası için yol tarifi alın.

Kahve Dünyası adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kahve Dünyası
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası