Kalpazankaya Restaurant, İstanbul, nerede, Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kalpazankaya Restaurant konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kalpazankaya Restaurant - yakınından geçen güzergahları var - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Sorular & Cevaplar

Hangi Vapur hatları Kalpazankaya Restaurant yakınından geçiyor?

Bu Vapur hatları Kalpazankaya Restaurant yakınından geçiyor: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Kalpazankaya Restaurant konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'de Kalpazankaya Restaurant için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Kalpazankaya Restaurant adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Kalpazankaya Restaurant adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Kalpazankaya Restaurant adresine gitmek için Vapur, Minibüs / Dolmuş veya Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Geri dönüş yolculuğunuzu Kalpazankaya Restaurant adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Kalpazankaya Restaurant
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Kalpazankaya Restaurant konumuna ulaşmak daha kolay!