Kavacık Meydanı, İstanbul, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kavacık Meydanı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Kavacık Meydanı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Kavacık Meydanı konumuna en yakın duraklar:
  • Cumhuriyet Cad. - Beykoz 61 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Celal Aras And.Lis. - Beykoz 92 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Kavacik Aktarma - Beykoz 117 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Şehit Hasan Kaya - Beykoz 145 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Kavacik Mezarlik - Beykoz 199 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Kavacık Meydanı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kavacık Meydanı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kavacık Meydanı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kavacık Meydanı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Cumhuriyet Cad. - Beykoz; Celal Aras And.Lis. - Beykoz; Kavacik Aktarma - Beykoz; Şehit Hasan Kaya - Beykoz; Kavacik Mezarlik - Beykoz.

Kavacık Meydanı adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 121A, Otobüs - 121BS, Otobüs - 15A, Otobüs - 15KB, Otobüs - 15TY.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kavacık Meydanı için yol tarifi alın.

Kavacık Meydanı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kavacık Meydanı, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası