Kazakhstan Almaty, Esenyurt, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Kazakhstan Almaty konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Kazakhstan Almaty konumuna en yakın duraklar:

  • Okurlar Caddesi - Esenyurt 91 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Hüseyin Ergün Ulu Ca - Esenyurt 271 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Hüseyin Ulu Camii - Esenyurt 272 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Esenyurt Kiptaş 4.Et - Esenyurt 556 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Kazakhstan Almaty yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Kazakhstan Almaty yakınından geçiyor: 76D.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Esenyurt şehrinde Kazakhstan Almaty konumuna Toplu Taşıma

Esenyurt, Türkiye'deki Kazakhstan Almaty adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kazakhstan Almaty adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kazakhstan Almaty adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kazakhstan Almaty için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Okurlar Caddesi - Esenyurt; Hüseyin Ergün Ulu Ca - Esenyurt; Hüseyin Ulu Camii - Esenyurt; Esenyurt Kiptaş 4.Et - Esenyurt.

Kazakhstan Almaty adresine Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 76D

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kazakhstan Almaty için yol tarifi alın.

Kazakhstan Almaty adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Esenyurt konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kazakhstan Almaty, Esenyurt
Uygulamayla Kazakhstan Almaty konumuna ulaşmak daha kolay!