Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi, Sariyer, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Bahçeköy Merkez - Sarıyer 218 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Bahçeköy - Sarıyer 395 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Öğrenci Yurdu - Sarıyer 435 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer, Türkiye'de Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş sizi Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 42HM, 42M, 59RK.

Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Bahçeköy Merkez - Sarıyer; Bahçeköy - Sarıyer; Öğrenci Yurdu - Sarıyer.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Kemeratlı Sokak ve Selvi Sokak kesişimi, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası