Ana içeriğe geç

Kochstraße 28, Falkensee, nerede, Otobüs, Tren, Metro veya S-Bahn ile nasıl gidilir?

Falkensee konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kochstraße 28 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kochstraße 28 - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

 • Covid-19 kısıtlamaları altında, toplu taşıma ile Falkensee - Kochstraße 28 konumuna ulaşmak mümkün mü?

  Covid-19 nedeniyle Falkensee içinde toplu taşıma araçlarında seyahat kısıtlamaları var. Falkensee - Kochstraße 28 seyahatinizle ilgili saatleri ve hatları etkileyebilir.

  Daha fazla detay
 • Hangi Tren hatları Kochstraße 28 yakınından geçiyor?

  Bu Tren hatları Kochstraße 28 yakınından geçiyor: RB10, RB14, RE2, RE6.

  Daha fazla detay
 • Hangi Otobüs hatları Kochstraße 28 yakınından geçiyor?

  Bu Otobüs hatları Kochstraße 28 yakınından geçiyor: 337.

  Daha fazla detay
Berlin - Brandenburg Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
Google Play'den indir App Store'dan indir

Falkensee şehrinde Kochstraße 28 konumuna Toplu Taşıma

Falkensee, Almanya'deki Kochstraße 28 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kochstraße 28 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kochstraße 28 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kochstraße 28 adresine Otobüs, Tren, Metro veya S-Bahn ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: RB10, RB14, RE2, RE6 Otobüs: 337

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kochstraße 28 için yol tarifi alın.

Kochstraße 28 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Falkensee konumundaki kullanıcılar dahil 865 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kochstraße 28, Falkensee
Uygulamayla Kochstraße 28 konumuna ulaşmak daha kolay!