Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf, Vienna, nerede, S-Bahn, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vienna konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf konumuna S-Bahn, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Uci Kinowelt Millennium City, 20., Brigittenau 100 dk
walking.svg
Otobüs - 20A

20A

Otobüs - 34A

34A

walking.svg
Başlangıç Donaupark, 22., Donaustadt 97 dk
walking.svg
Otobüs - 20A

20A

Otobüs - 34A

34A

walking.svg

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf yakınından geçiyor?

Hangi S-Bahn hatları Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vienna, Avusturya'de Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın S-Bahn, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Vienna konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın S-Bahn, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize ulaşmak için S-Bahn, Otobüs, Hafif Raylı veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf yakınından geçiyor - Otobüs: 34A; S-Bahn: S3.

Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Vienna konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf

Vienna'da Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf konumuna en yakın duraklar

Vienna konumunda Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf için en yakın Otobüs durakları Vienna konumunda Langenzersdorf Bahnhof, Langenzersdorf için en yakın S-Bahn durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası