Lotte Mart, Ho Chi Minh, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Ho Chi Minh konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Lotte Mart konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Lotte Mart - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Lotte Mart konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Lotte Mart konumuna en yakın duraklar:

  • Siêu Thị Lotte 162 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Lotte Mark 367 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Lotte Mart yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Lotte Mart yakınından geçiyor: 140, 72.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 96'dan fazla ülkede 3000+'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Ho Chi Minh şehrinde Lotte Mart konumuna Toplu Taşıma

Ho Chi Minh, Vietnam'deki Lotte Mart adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Lotte Mart adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Lotte Mart adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Lotte Mart için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Siêu Thị Lotte; Lotte Mark.

Lotte Mart adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 140, 72

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Lotte Mart için yol tarifi alın.

Lotte Mart adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ho Chi Minh konumundaki kullanıcılar dahil 680 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Lotte Mart
Uygulamayla Lotte Mart konumuna ulaşmak daha kolay!