Mýrargata, Reykjavík, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Reykjavík konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Mýrargata konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Mýrargata konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Mýrargata konumuna en yakın duraklar:
    • Mýrargata 30 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Grandagarður 245 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Grunnslóð 439 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Hofsvallagata / Hávallagata 571 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Mýrargata yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Reykjavík, İzlanda'de Mýrargata konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Mýrargata durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Reykjavík konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Mýrargata durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Mýrargata durağına en yakın alternatif durakları bulun. Mýrargata için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Mýrargata; Grandagarður; Grunnslóð; Hofsvallagata / Hávallagata.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Mýrargata yakınından geçiyor - Otobüs: 14.

Mýrargata konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Reykjavík konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Mýrargata, Reykjavík

Reykjavík'da Mýrargata konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası