M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站, 大堂區, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

大堂區 konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç 路環小型賽車場 Kartódromo De Coloane, 路氹填海區 32 dk
Yürü
Otobüs - 26A26A
Başlangıç 路環村 Vila De Coloane, 聖方濟各堂區 25 dk
Otobüs - 26A26A
Başlangıç 澳門金沙城中心假日酒店 Holiday Inn Macao, Cotai Central, 路氹填海區 20 dk
Yürü
Otobüs - 26A26A
Başlangıç 巴黎人 (興建中) Parisan (Construction), 路氹填海區 15 dk
Otobüs - 21A21A

Sorular & Cevaplar

M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 konumuna en yakın duraklar:
  • M261 約翰四世大馬路/馬統領街 Av.D.João Iv/ R. Do. Comandante Mata E Oliveria 27 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • M173/2 約翰四世大馬路 Av. D. João IV 80 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • M170/2 殷皇子馬路 Av.Infante D. Henrique 84 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • M170/1 殷皇子馬路 Av.Infante D. Henrique 84 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • M171/1 中區/殷皇子馬路 Centro/Infante D. Henrique 105 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

大堂區, Makao'de M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 adresine gitmek için en yakın duraklar: M261 約翰四世大馬路/馬統領街 Av.D.João Iv/ R. Do. Comandante Mata E Oliveria; M173/2 約翰四世大馬路 Av. D. João IV; M170/2 殷皇子馬路 Av.Infante D. Henrique; M170/1 殷皇子馬路 Av.Infante D. Henrique; M171/1 中區/殷皇子馬路 Centro/Infante D. Henrique.

M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 21A, 26A, N3.

Geri dönüş yolculuğunuzu M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站, 大堂區

大堂區'da M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 konumuna en yakın duraklar

大堂區 konumunda M261 Av. D. Joao IV / R. Do Comandante Mata E Oliveria Bus Stop 約翰四世大馬路 / 馬统領街巴士站 için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası