MY SERVİS BİLİŞİM, Avcılar, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcılar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden MY SERVİS BİLİŞİM konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının MY SERVİS BİLİŞİM - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 34BZ, Otobüs - 34C.

Sorular & Cevaplar

MY SERVİS BİLİŞİM konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

MY SERVİS BİLİŞİM konumuna en yakın duraklar:

  • Avcilar Lisesi - Avcılar 362 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Cihangir Mahallesi - Avcılar 612 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Cihangir Üniv. Mahallesi 680 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Mustafa Kemal Paşa 727 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Türksan - Avcılar 780 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları MY SERVİS BİLİŞİM yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları MY SERVİS BİLİŞİM yakınından geçiyor: Otobüs - 34BZ, Otobüs - 34C.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avcılar şehrinde MY SERVİS BİLİŞİM konumuna Toplu Taşıma

Avcılar, Türkiye'deki MY SERVİS BİLİŞİM adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile MY SERVİS BİLİŞİM adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak MY SERVİS BİLİŞİM adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

MY SERVİS BİLİŞİM için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Avcilar Lisesi - Avcılar; Cihangir Mahallesi - Avcılar; Cihangir Üniv. Mahallesi; Mustafa Kemal Paşa; Türksan - Avcılar.

MY SERVİS BİLİŞİM adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 34BZ, Otobüs - 34C.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca MY SERVİS BİLİŞİM için yol tarifi alın.

MY SERVİS BİLİŞİM adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Avcılar konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

MY SERVİS BİLİŞİM, Avcılar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla MY SERVİS BİLİŞİM konumuna ulaşmak daha kolay!