Marcinkeviciaus gatve/kiemas, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Marcinkeviciaus gatve/kiemas konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Marcinkeviciaus gatve/kiemas - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 2G, 34, 55, 57, 87.

Sorular & Cevaplar

Marcinkeviciaus gatve/kiemas konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Marcinkeviciaus gatve/kiemas konumuna en yakın duraklar:

  • Žaliųjų Ežerų St. 543 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Jeruzalė 1035 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.
  • Geležinio Vilko St. 1048 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.
  • Vaikų Ligoninė 1093 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.
  • Jono Kairiūkščio St. 1100 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Marcinkeviciaus gatve/kiemas yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Marcinkeviciaus gatve/kiemas yakınından geçiyor: 2G, 34, 55, 57, 87.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde Marcinkeviciaus gatve/kiemas konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki Marcinkeviciaus gatve/kiemas adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Marcinkeviciaus gatve/kiemas adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Marcinkeviciaus gatve/kiemas adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Marcinkeviciaus gatve/kiemas için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Žaliųjų Ežerų St.; Jeruzalė; Geležinio Vilko St.; Vaikų Ligoninė; Jono Kairiūkščio St..

Marcinkeviciaus gatve/kiemas adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 2G, 34, 55, 57, 87.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Marcinkeviciaus gatve/kiemas için yol tarifi alın.

Marcinkeviciaus gatve/kiemas adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Marcinkeviciaus gatve/kiemas, Vilniaus
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Marcinkeviciaus gatve/kiemas konumuna ulaşmak daha kolay!