Menekşem Sokak, Acıbadem, Üsküdar, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Acıbadem, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Menekşem Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Menekşem Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Menekşem Sokak konumuna en yakın duraklar:
  • Acibadem Cad. 28 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Acıbadem Cad. - Üsküdar 32 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Şehit Murat Mertel - Üsküdar 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Altinbakkal 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Şehit Mete Sertbaş - Üsküdar 246 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Acıbadem, Üsküdar, Türkiye'de Menekşem Sokak konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Menekşem Sokak üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Menekşem Sokak için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Acibadem Cad.; Acıbadem Cad. - Üsküdar; Şehit Murat Mertel - Üsküdar; Altinbakkal; Şehit Mete Sertbaş - Üsküdar.

Ayrıca Menekşem Sokak adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 34A, Otobüs - 34AS, Otobüs - 34Z; Minibüs / Dolmuş: Minibüs / Dolmuş - KADIKÖY - KÜÇÜKÇAMLICA.

Acıbadem, Üsküdar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Menekşem Sokak adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Acıbadem, Üsküdar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Menekşem Sokak, Acıbadem, Üsküdar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası