Metris, Gaziosmanpasa, nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Gaziosmanpasa konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Metris konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Metris konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç White Line Cafe Restaurant&Nargile 104 dk
Yürü
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M1B
Metro - M1B
Yürü
Başlangıç Taksim Meydanı, Taksim, Beyoğlu 88 dk
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M1B
Metro - M1B
Yürü
Başlangıç Cevahir Alışveriş Merkezi, Şişli 93 dk
Metro - M2
Metro - M2
Metro - M1A
Metro - M1A
Yürü

Sorular & Cevaplar

Metris konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Metris konumuna en yakın duraklar:
    • Kiptaş Venezıa 31 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Kiptaş Venezıa - Gaziosmanpaşa 32 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Meskenler 309 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Namık Kemal Caddesi - Gaziosmanpaşa 562 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Tramvay hatları Metris yakınından geçiyor?

Hangi Metro hatları Metris yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Metris yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Metris yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Gaziosmanpasa, Türkiye'de Metris konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Metris durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Gaziosmanpasa konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Metris durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Metris durağına en yakın alternatif durakları bulun. Metris için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Kiptaş Venezıa; Kiptaş Venezıa - Gaziosmanpaşa; Meskenler; Namık Kemal Caddesi - Gaziosmanpaşa.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Metris yakınından geçiyor - Tramvay: T4; Metro: M1A, M1B; Otobüs: 336, 336E, 336H, 79KM; Minibüs / Dolmuş: BAĞCILAR - HABIPLER, GÜZELTEPE - ISTOÇ.

Metris konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Gaziosmanpasa konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Metris, Gaziosmanpasa
Metris, Gaziosmanpasa Metris Cezaevi (resmî adıyla Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu), İstanbul'un Esenler semtinde bulunan cezaevi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından 1981 yılında açıldı ve sıkıyönetim döneminde Metris Askerî Cezaevi olarak kullanıldı. 1988'de Adalet Bakanlığına devredildi ve Bakırköy Adliyesine bağlı "Metris Kapalı Cezaevi" olarak hizmet verdi. 50.000 metre kare üzerine kurulmu olan kurum, T1 ve T2 olmak üzere iki kısımdan oluşur.12 Eylül Darbesi'nden sonra birçok siyasi suçlu bu cezaevinde tutuklu kalmıştır. 1988 yılında çeşitli sol örgüt üyelerinden 29 kişi tünel kazarak kaçmıştır.

Gaziosmanpasa'da Metris konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası