Modi'In Central Railway Station, מודיעין-מכבים-רעות*, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מודיעין-מכבים-רעות* konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Modi'In Central Railway Station konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Modi'In Central Railway Station konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Modi'In Central Railway Station konumuna en yakın duraklar:
    • תחנת רכבת מודיעין מרכז 75 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • שד. החשמונאים/עמק זבולון 84 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • רכבת מודיעין מרכז 120 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • תחנת רכבת מרכז 203 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Modi'In Central Railway Station yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Modi'In Central Railway Station yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

מודיעין-מכבים-רעות*, İsrail'de Modi'In Central Railway Station için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Modi'In Central Railway Station adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Tren saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Modi'In Central Railway Station adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Modi'In Central Railway Station adresine gitmek için en yakın duraklar: תחנת רכבת מודיעין מרכז; שד. החשמונאים/עמק זבולון; רכבת מודיעין מרכז; תחנת רכבת מרכז.

Modi'In Central Railway Station adresine gitmek için Otobüs veya Tren hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Tren: קו נהריה - מודיעין מרכז; Otobüs: 150, 152, 154, 504.

Geri dönüş yolculuğunuzu Modi'In Central Railway Station adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Modi'In Central Railway Station, מודיעין-מכבים-רעות*

מודיעין-מכבים-רעות*'da Modi'In Central Railway Station konumuna en yakın duraklar

מודיעין-מכבים-רעות* konumunda Modi'In Central Railway Station için en yakın Tren durakları מודיעין-מכבים-רעות* konumunda Modi'In Central Railway Station için en yakın Otobüs durakları מודיעין-מכבים-רעות* konumunda Modi'In Central Railway Station için en yakın Shuttle durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası