Modi'In Central Railway Station, İsrail, nerede, Otobüs, Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İsrail konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Modi'In Central Railway Station konumuna Otobüs, Tren ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıkla.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Tel Aviv Hashalom Railway Station konumundan Modi'In Central Railway Station konumuna toplu taşıma ile gitmek ne kadar sürer?

תחנה מרכזית ירושלים konumundan Modi'In Central Railway Station konumuna toplu taşıma ile gitmek ne kadar sürer?

Central Bus Station Jerusalem konumundan Modi'In Central Railway Station konumuna toplu taşıma ile gitmek ne kadar sürer?

Tel Aviv Hahagana Railway Station konumundan Modi'In Central Railway Station konumuna toplu taşıma ile gitmek ne kadar sürer?

Tel Aviv Hashalom Railway Station noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Otobüs ile gitmek ne kadar sürüyor?

תחנה מרכזית ירושלים noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Otobüs ile gitmek ne kadar sürüyor?

Central Bus Station Jerusalem noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Otobüs ile gitmek ne kadar sürüyor?

Tel Aviv Hahagana Railway Station noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Otobüs ile gitmek ne kadar sürüyor?

Tel Aviv Hashalom Railway Station noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Tren ile gitmek ne kadar sürüyor?

Tel Aviv Hahagana Railway Station noktasından Modi'In Central Railway Station konumuna Tren ile gitmek ne kadar sürüyor?

Hangi Otobüs hatları Modi'In Central Railway Station yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 79'den fazla ülkede 1500'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Modi'In Central Railway Station, İsrail konumuna gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şu anki konumundan Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi alabilirsin.

Harita üzerinde ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs ve tren tarifelerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Modi'In Central Railway Station nerede ve nasıl gidilir tam olarak öğren.

Modi'In Central Railway Station konumuna giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Modi'In Central Railway Station
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Yolculuk, Varış saatleri, Haritalar