Mozotal, San José, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

San José konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Mozotal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Mozotal konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Contraloría, San José 56 dk
Otobüs - 09 SAN JOSÉ09 SAN JOSÉ
Otobüs - L2L2
Otobüs - 4545
Yürü
Başlangıç Universidad Veritas, San José 52 dk
Otobüs - 6565
Otobüs - L1L1
Otobüs - 4545
Yürü
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

San José, Kosta Rika'de Mozotal için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Mozotal adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Mozotal adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Mozotal adresine gitmek için en yakın duraklar: Guadalupe / V 218; Seminario Nazareno De Las Americas; Guadalupe / V 218.

Mozotal adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 142 CORONADO, 45.

Geri dönüş yolculuğunuzu Mozotal adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Mozotal
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası