Music Building, Pittsburgh, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Pittsburgh konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Music Building konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Music Building konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Music Building konumuna en yakın duraklar:
    • Fifth Ave Opp Tennyson Ave 141 yard uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Fifth Ave At Tennyson Ave 149 yard uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Music Building yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Pittsburgh, Amerika Birleşik Devletleri'de Music Building için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Music Building adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Metro saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Music Building adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Music Building adresine gitmek için en yakın duraklar: Fifth Ave Opp Tennyson Ave; Fifth Ave At Tennyson Ave.

Music Building adresine gitmek için Otobüs veya Metro hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 28X, 61D, 71C, 71D, 75.

Geri dönüş yolculuğunuzu Music Building adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Music Building, Pittsburgh

Pittsburgh'da Music Building konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası