Mydland, Lyngdal, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Lyngdal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Mydland konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Mydland - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Mydland yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Mydland yakınından geçiyor: 200, 233.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Lyngdal şehrinde Mydland konumuna Toplu Taşıma

Lyngdal, Norveç'deki Mydland adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mydland adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mydland adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Mydland adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 200, 233

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mydland için yol tarifi alın.

Mydland adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Lyngdal konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Mydland, Lyngdal
Uygulamayla Mydland konumuna ulaşmak daha kolay!