Nõmmeveski Juga, Kuusalu, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Nõmmeveski Juga, Kuusalu, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Kuusalu konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Nõmmeveski Juga konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Nõmmeveski Juga - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Nõmmeveski Juga yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Nõmmeveski Juga yakınından geçiyor: 151, 152, 155E.

Nõmmeveski Juga, Kuusalu, Estonia Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kuusalu şehrinde Nõmmeveski Juga konumuna Toplu Taşıma

Kuusalu, Estonya'deki Nõmmeveski Juga adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Nõmmeveski Juga adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Nõmmeveski Juga adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Nõmmeveski Juga adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 151, 152, 155E

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Nõmmeveski Juga için yol tarifi alın.

Nõmmeveski Juga adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kuusalu konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Nõmmeveski Juga, Kuusalu
Nõmmeveski Juga, Kuusalu Nõmmeveski juga on juga Harju maakonnas Kuusalu vallas 1,2 m kõrgune, kärestikune ja Lahemaa kõige veerikkam juga. Nõmmeveski juga asub Valgejõel. Vee kulutaval toimel taganeb juga pidevalt, seda märgib ka kanjonorg peaastangust allpool. Veejõu paremaks kasutamiseks ehitati 1920. aastate lõpul Nõmmeveskile varasema vesiveski asemele hüdroelektrijaam.
Nõmmeveski Juga nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Uygulamayla Nõmmeveski Juga konumuna ulaşmak daha kolay!