Ordi Hulgimüük, Tallinn, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tallinn konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ordi Hulgimüük konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Ordi Hulgimüük - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Ordi Hulgimüük konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Ordi Hulgimüük konumuna en yakın duraklar:

  • Kalev 170 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Ordi Hulgimüük yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Ordi Hulgimüük yakınından geçiyor: 14, 20A, 36, 5, ELR7.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 96'dan fazla ülkede 3000+'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Ordi Hulgimüük konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Ordi Hulgimüük adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ordi Hulgimüük adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ordi Hulgimüük adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ordi Hulgimüük için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kalev.

Ordi Hulgimüük adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 14, 20A, 36, 5, ELR7

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ordi Hulgimüük için yol tarifi alın.

Ordi Hulgimüük adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 680 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ordi Hulgimüük, Tallinn
Uygulamayla Ordi Hulgimüük konumuna ulaşmak daha kolay!