Ormanada, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ormanada konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Ormanada - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Sorular & Cevaplar

Ormanada konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Ormanada konumuna en yakın duraklar:

  • Ormanada 405 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Ormanada - Sarıyer 415 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Kuzey Konakları 660 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Ormanada yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Ormanada yakınından geçiyor: 151, 59HS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Ormanada yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Ormanada yakınından geçiyor: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Ormanada konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'de Ormanada adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Ormanada konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Ormanada yakınından geçiyorlar - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: SARIYER KAYMAKAMLIK - DEMIRCI, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Ormanada; Ormanada - Sarıyer; Kuzey Konakları.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Ormanada için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Ormanada adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Ormanada, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Ormanada konumuna ulaşmak daha kolay!