Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station, Abu Dhabi, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Abu Dhabi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station konumuna en yakın duraklar:
    • Zayed Ibn Sultan St 137 / Al Ain Bus Station 368 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station 894 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Service Rd / Al Ain Central Bus Station 982 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Zayed Ibn Sultan St 137 / Al Ain National Museum 1059 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri'de Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Abu Dhabi konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station durağına en yakın alternatif durakları bulun. Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Zayed Ibn Sultan St 137 / Al Ain Bus Station; Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station; Service Rd / Al Ain Central Bus Station; Zayed Ibn Sultan St 137 / Al Ain National Museum.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station yakınından geçiyor - Otobüs: 380, 960.

Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Abu Dhabi konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Othman Ibn Affan St 139 / Al Madeena Police Station, Abu Dhabi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası