Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19), San José, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

San José konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumuna en yakın duraklar:
  • Parque Nacional Costado Sur (San José Av.1, C.17) 151 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Estación Atlántico 173 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Hospital Calderón Guardia (Av.7, C.17-19) 193 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Asamblea Legislativa (San José Av.0, C.17-19) 313 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Oficina C.C.S.S. (San José C.19, Av.0-2) 336 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

San José, Kosta Rika'de Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya San José konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) durağına en yakın alternatif durakları bulun. Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Parque Nacional Costado Sur (San José Av.1; Estación Atlántico; Hospital Calderón Guardia (Av.7; Asamblea Legislativa (San José Av.0; Oficina C.C.S.S. (San José C.19.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) yakınından geçiyor - Tren: TREN INTERURBANO (ALAJUELA - HEREDIA - SAN JOSÉ), TREN INTERURBANO (BELÉN - PAVAS - CURRIDABAT); Otobüs: 16 Bº MÉXICO.

Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti San José konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19), San José

San José'da Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) konumuna en yakın duraklar

San José konumunda Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) için en yakın Tren durakları San José konumunda Parque Nacional Costado Norte (San José Av.3, C.17-19) için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası