Peskeş Sokak, Adalar, nerede, Otobüs, Vapur, Tramvay veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Peskeş Sokak konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Peskeş Sokak konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Peskeş Sokak konumuna en yakın duraklar:
    • Büyükada (Mavi Marmara) 585 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Prenstur) 672 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada (Dentur) 705 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • Büyükada 730 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Peskeş Sokak adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Peskeş Sokak adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Peskeş Sokak konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Büyükada (Mavi Marmara); Büyükada (Prenstur); Büyükada (Dentur); Büyükada.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, Vapur, Tramvay veya Metro, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Peskeş Sokak yakınından geçiyor - Vapur: Vapur - BEŞIKTAŞ - HEYBELIADA - BÜYÜKADA, Vapur - KABATAŞ - ADALAR.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Peskeş Sokak adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Adalar konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Peskeş Sokak, Adalar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası