Piragua Lagartos, Suba, nerede, SITP veya Transmilenio ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Suba konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Piragua Lagartos konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Piragua Lagartos konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Piragua Lagartos konumuna en yakın duraklar:
    • Club Los Lagartos (Av. Boyacá - Cl 119) (A) 331 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Avenida Pepe Sierra (Av. Boyacá - Cl 116a) (B) 1071 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
    • Avenida Pepe Sierra (Av. Boyacá - Cl 116a) (A) 1111 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi SITP hatları Piragua Lagartos yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Suba, Kolombiya'deki Piragua Lagartos adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Piragua Lagartos adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Piragua Lagartos adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Piragua Lagartos için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Club Los Lagartos (Av. Boyacá - Cl 119) (A); Avenida Pepe Sierra (Av. Boyacá - Cl 116a) (B); Avenida Pepe Sierra (Av. Boyacá - Cl 116a) (A).

Piragua Lagartos adresine SITP veya Transmilenio ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - SITP: 108, 165, 330, 403B, 489, 781, C37, C77, T23.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Piragua Lagartos için yol tarifi alın.

Piragua Lagartos adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Suba konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Piragua Lagartos, Suba
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası