Pirita Downhill, Tallinn, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Pirita Downhill konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Pirita Downhill konumuna en yakın duraklar:

  • Lükati Tee 651 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Metsakalmistu 831 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.
  • Kose 947 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Pirita Downhill yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Pirita Downhill yakınından geçiyor: 34A, 49, 5.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Pirita Downhill konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Pirita Downhill adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Pirita Downhill adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Pirita Downhill adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Pirita Downhill için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Lükati Tee; Metsakalmistu; Kose.

Pirita Downhill adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 34A, 49, 5

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Pirita Downhill için yol tarifi alın.

Pirita Downhill adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Pirita Downhill, Tallinn
Uygulamayla Pirita Downhill konumuna ulaşmak daha kolay!