Porky's, Grecia, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Grecia konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Porky's konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Porky's konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Porky's konumuna en yakın duraklar:
  • Plaza Pinos (Grecia Av.2, C.10-12) 764 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • Plaza Pinos Costado Oeste (Grecia C.12, Av.2-4) 771 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • Antigua Fábrica (Radial Arnoldo Kopper) 1022 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
  • Mercado Grecia (Grecia C.6, Av.2) 1085 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
  • Mercado Grecia Costado Oeste (Grecia C.4, Av.0-2) 1157 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Grecia, Kosta Rika'deki Porky's adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Porky's adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Porky's adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Porky's için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Plaza Pinos (Grecia Av.2; Plaza Pinos Costado Oeste (Grecia C.12; Antigua Fábrica (Radial Arnoldo Kopper); Mercado Grecia (Grecia C.6; Mercado Grecia Costado Oeste (Grecia C.4.

Porky's adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 201 GRECIA, 201 SAN JOSÉ, 230 ALAJUELA, 230 NARANJO.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Porky's için yol tarifi alın.

Porky's adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Grecia konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Porky's, Grecia

Grecia'da Porky's konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası