Pumapungo, Cuenca, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Cuenca konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Pumapungo konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Pumapungo konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Pumapungo konumuna en yakın duraklar:
  • Av. Paseo De Los Cañaris 34 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • El Vergel 129 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Puente De El Vergel 182 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Hospital Regional 206 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • Pizarcapac 248 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Pumapungo yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Cuenca, Ekvator'de Pumapungo konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Pumapungo durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Cuenca konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Pumapungo durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Pumapungo durağına en yakın alternatif durakları bulun. Pumapungo için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Av. Paseo De Los Cañaris; El Vergel; Puente De El Vergel; Hospital Regional; Pizarcapac.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Pumapungo yakınından geçiyor - Otobüs: 10, 15, 26, 7.

Pumapungo konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Cuenca konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Pumapungo, Cuenca
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası