R. Koshun Takara 338, Sao Paulo Region, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sao Paulo Region konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden R. Koshun Takara 338 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

R. Koshun Takara 338 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • R. Koshun Takara 338 konumuna en yakın duraklar:
    • R. Koshun Takara 105 234 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • R. Augusto Gil 819 530 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Av. Maria Antônia Martins 588 642 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • R. Caburés-Do-Sol 166 863 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sao Paulo Region, Brezilya'de R. Koshun Takara 338 konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

R. Koshun Takara 338 durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Sao Paulo Region konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi R. Koshun Takara 338 durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya R. Koshun Takara 338 durağına en yakın alternatif durakları bulun. R. Koshun Takara 338 için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: R. Koshun Takara 105; R. Augusto Gil 819; Av. Maria Antônia Martins 588; R. Caburés-Do-Sol 166.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri R. Koshun Takara 338 yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 1741-10, Otobüs - 1743-10.

R. Koshun Takara 338 konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Sao Paulo Region konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

R. Koshun Takara 338
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası