SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao, Macau, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Macau konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao konumuna en yakın duraklar:
  • M59 荷蘭花園 Cons.F.Almeida/ Holland Garden 52 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • M45 荷蘭園栢蕙 Cons.F.Almeida/ Pak Wai 117 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • M90 雅廉花園 Edf. Nga Lim 182 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • M84 高士德/培正 Horta E Costa/ Esc. Pui Ching 213 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • M61/1 二龍喉公園 Jardim Flora 228 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Macau, Makao'de SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao adresine gitmek için en yakın duraklar: M59 荷蘭花園 Cons.F.Almeida/ Holland Garden; M45 荷蘭園栢蕙 Cons.F.Almeida/ Pak Wai; M90 雅廉花園 Edf. Nga Lim; M84 高士德/培正 Horta E Costa/ Esc. Pui Ching; M61/1 二龍喉公園 Jardim Flora.

SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 2, 22, 25B, 2A, 56.

Geri dönüş yolculuğunuzu SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao

Macau'da SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao konumuna en yakın duraklar

Macau konumunda SOPA DE FITAS WING LUN KEI, Cons Fer De Almeida Estrada De 115 Ao Men Ban Dao için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası