Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Sabiha Gökçen Havalimanı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sabiha Gökçen Havalimanı konumuna en yakın duraklar:

  • Parseller - Pendik 353 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Sultan Selim Sokak - Pendik 549 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Hızır Reis Caddesi - Pendik 597 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Sabiha Gökçen Havalimanı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sabiha Gökçen Havalimanı yakınından geçiyor: 133K, SG-2.

Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Pendik şehrinde Sabiha Gökçen Havalimanı konumuna Toplu Taşıma

Pendik, Türkiye'deki Sabiha Gökçen Havalimanı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sabiha Gökçen Havalimanı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sabiha Gökçen Havalimanı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Parseller - Pendik; Sultan Selim Sokak - Pendik; Hızır Reis Caddesi - Pendik.

Sabiha Gökçen Havalimanı adresine Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 133K, SG-2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sabiha Gökçen Havalimanı için yol tarifi alın.

Sabiha Gökçen Havalimanı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Pendik konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik
Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul'un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen'den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilen havalimanı toplam 550 milyon USD'ye mal olmuştur. Havalimanı, Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. tarafından yürütülmektedir. 2017 yılında 31.385.841 yolcu, 219.656 uçak ve 50.868 ton kargo trafiğine ev sahipliği yapan Sabiha Gökçen Havalimanı, ülkenin en işlek ikinci havalimanıdır. Airhelp.com tarafından, AirHelp Score 2019 kapsamında 40'tan fazla ülkeden 40 binden fazla yolcunun katıldığı ankette elde ettiği 10 üzerinden 7,93 puanla dünyanın en iyi 29. havalimanı seçildi.
Sabiha Gökçen Havalimanı nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Sabiha Gökçen Havalimanı konumuna ulaşmak daha kolay!