Saklıgöl, Şile, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Şile konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Saklıgöl konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Saklıgöl - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 139, 139A, 139T.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Saklıgöl yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Saklıgöl yakınından geçiyor: 139, 139A, 139T.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Şile şehrinde Saklıgöl konumuna Toplu Taşıma

Şile, Türkiye'deki Saklıgöl adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Saklıgöl adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Saklıgöl adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Saklıgöl adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 139, 139A, 139T.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Saklıgöl için yol tarifi alın.

Saklıgöl adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şile konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Saklıgöl, Şile
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Saklıgöl konumuna ulaşmak daha kolay!