Sandnes, Sandnes, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Sandnes, Sandnes, Norway Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Sandnes konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sandnes konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Tren ile Sandnes konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Tren güzergahına tıklayın.

Başlangıç ELIXIA, Stavanger 60 dk
Yürü
Tren - 5959
Yürü
Başlangıç Park Inn by Radisson, Stavanger 48 dk
Yürü
Tren - 5959
Yürü
Başlangıç Statoil ASA 63 dk
Yürü
Tren - 5959
Yürü
Başlangıç Radisson Blu Royal Hotel, Stavanger 62 dk
Yürü
Tren - 5959
Yürü

Sorular & Cevaplar

Sandnes konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sandnes konumuna en yakın duraklar:

  • Bekkasinveien 152 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Foren 390 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Gand Kirke 496 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Sandved Skole 548 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Opalveien 783 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Tren hatları Sandnes yakınından geçiyor?

Bu Tren hatları Sandnes yakınından geçiyor: 59.

Hangi Otobüs hatları Sandnes yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sandnes yakınından geçiyor: 25.

Şu anki konumundan yol tarifi al
Sandnes, Sandnes, Norway Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 90'dan fazla ülkede 2800'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sandnes, Norveç'deki Sandnes adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sandnes adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sandnes adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sandnes için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bekkasinveien; Foren; Gand Kirke; Sandved Skole; Opalveien.

Sandnes adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: 59; Otobüs: 25.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sandnes için yol tarifi alın.

Sandnes adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sandnes konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sandnes, Sandnes
Sandnes, Sandnes Sandnes er en by og kommune i Rogaland. Kommunen grenser til Gjesdal, Time, Stavanger, Klepp og Sola og ligger innerst i Gandsfjorden. Sandnes kommune er med sine 76 328 innbyggere per 1. januar 2018 Norges syvende største by og åttende største kommune. Medregnet Stor-Stavanger som er en sammenhengende bebyggelse i Randaberg (10 591), Sola (25 868), Sandnes (80 058) og Stavanger kommuner er Sandnes en del av det tredje største tettstedet i landet med 242 819 innbyggere (per 1. april 2015). Byen ligger lengst nord i Jær-regionen omtrent 1,5 mil sør for Stavanger. Byene er vokst sammen og er etter SSBs definisjon å regne som ett tettsted og utgjør en del av Stavangerregionen, en region med en samlet befolkning på 332 405 innbyggere. Sandnes var opprinnelig mest kjent for sin tegelverk- og pottemakerindustri, mens produksjonen av tekstilprodukter og sykler har satt byen på kartet i nyere tid. Næringslivet er i dag preget av mye olje- og gassrelatert virksomhet. Byen har historisk sett hatt en nær tilknytning til sykkel ettersom Den Beste Sykkel (DBS) startet sin produksjon av sykler her. Sykkelrittet Nordsjørittet har sin målgang i byen. Hver sommer arrangeres Blinkfestivalen i sentrum hvor verdenseliten i ski og skiskyting samles. Byen huser også Vitensenteret, et museum som blant annet formidler kunnskap om naturvitenskap og teknologi gjennom ulike utstillinger. Sandnes er også Rogalands tredje største landbrukskommune og dermed også en av Norges største.
Sandnes nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası