Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas", Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" konumuna en yakın duraklar:

  • Algirdo St. 161 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Juozo Tumo-Vaižganto St. 664 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Pamėnkalnio St. 667 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Islandijos St. 691 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.
  • Taraso Ševčenkos St. 869 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" yakınından geçiyor: 1G, 24, 3G, 73, 88.

Hangi Troleybüs hatları Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" yakınından geçiyor: 12, 6.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Algirdo St.; Juozo Tumo-Vaižganto St.; Pamėnkalnio St.; Islandijos St.; Taraso Ševčenkos St..

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 1G, 24, 3G, 73, 88 Troleybüs: 12, 6

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" için yol tarifi alın.

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas", Vilniaus

Vilniaus'da Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" konumuna en yakın duraklar

Vilniaus konumunda Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" için en yakın Otobüs durakları

Vilniaus konumunda Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius / "Zaksas" için en yakın Troleybüs durakları

Uygulamayla Santuokų Rūmai / Vilniaus civilinės metrikacijos s… konumuna ulaşmak daha kolay!